امروزه امنیت اماکن از اهمیت بالایی برخوردار بوده و با توجه به این‌ که جرایمی مانند سرقت و حوادث طبیعی زیاد شده‌ اند دوربین‌ های مدار بسته نقش ضروری در تامین امنیت مکان‌ ها پیدا کرده اند. همچنین امروزه نیاز افراد به دوربین مدار بسته موجب شده تا درخواست خرید برای سیستم های امنیتی زیاد شود. اعطا نمایندگی دوربین فاین فرصت مناسبی در زمینه راه اندازی یک کسب‌ و کار پر رونق است. یکی از اصلی‌ ترین اهداف شرکت فاین ایجاد شبکه‌ ای گسترده از محصولات خود در سراسر کشور است. برای اخذ نمایندگی دوربین فاین باید با این شرکت ارتباط برقرار کرده و درخواست نمایندگی بدهید. درصورتی‌ که واجد شرایط دریافت نمایندگی باشید قرارداد رسمی بین شما و شرکت فاین برقرار می‌ شود و از مزایای آن بهره مند خواهید شد.

اعطا نمایندگی دوربین فاین

اعطا نمایندگی دوربین فاین

 

شرکت فاین جهت ارتقاء سطح کیفی محصولات خود و برای احترام به حقوق همکاران عزیز طی چند سال اخیر همواره برای ارائه خدمات بهتر با بالاترین کیفیت ها بیشترین تلاش خود را انجام داده است. با توجه به استقبال فراوان مردم از برند فاین این شرکت در نظر دارد تا محصولات دوربین مدار بسته و سایر محصولات امنیتی را در سطح کشور ارائه دهد.

نمایندگان یا همکاران فروش چه افرادی هستند؟

افرادی که قصد اخذ نمایندگی دوربین فاین را دارند اغلب یا کاسب هستند یا با فعالین حوزه دوربین مدار بسته در ارتباط بوده و به‌ صورت عمده یا جزئی به آنها دوربین محصولات امنیتی را می‌ فروشند. این افراد مستقیماً به مشتری دوربین نمی فروشند بلکه آنها توزیع‌ کننده دوربین مدار بسته هستند. به‌ همین دلیل درصد تخفیف بالایی را از شرکت فاین دریافت می‌ کنند. در واقع هر چند که این افراد با سود کمی این تجهیزات را به فروش می رسانند ولی با توجه به میزان فروش خود درآمد خوبی از این کار خواهند داشت.

چرا برند فاین را برای نمایندگی دوربین مدار بسته انتخاب کنیم؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت که یکی از بهترین برندهای دوربین مدار بسته در ایران برند فاین است. کیفیت بالا و قیمت مناسب و گارانتی معتبر فاین بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است.

با توجه به کیفیت و تنوع بالای دوربین مدار بسته فاین و قیمت‌ های مناسب آن استقبال فراوانی از این برند شده است. هم‌ اکنون از دوربین‌ های فاین در بزرگ‌ ترین پروژه‌ های نظارت عمومی و تصویری کشور استفاده می‌ شود. به طوری که امروزه شرکت‌ ها و سازمان‌ های دولتی و خصوصی در صدد هستند تا با برند فاین همکاری داشته باشند. این شرکت ها برای فراهم نمودن امنیت کسب‌ و کار خود دوربین‌ های فاین را خریداری می‌ کنند.

درخواست نمایندگی دوربین فاین در سراسر ایران

درخواست نمایندگی دوربین فاین در سراسر ایران

ویژگی های اعطا نمایندگی دوربین فاین

شرکت فاین برای نمایندگان خود تخفیف بالایی در نظر می‌ گیرد. همچنین برای پرداخت هزینه محصولات خود شرایط ویژه‌ ای به مشتریان خواهد داد. شرکت فاین به مشتریان خود گارانتی بیشتری ارائه داده و همواره هدایای تبلیغاتی برای نمایندگان خود ارسال می‌ کند. این شرکت آموزش‌ های تخصصی را برای نمایندگان خود در نظر گرفته و توانسته پشتیبانی خوبی از آنها داشته باشد. همچنین شرکت فاین نمونه هایی از دوربین های مدار بسته و محصولات امنیتی خود را برای نصب در فروشگاه نمایندگان ارسال می‌ کند. با اعطا نمایندگی دوربین فاین تابلوی فروشگاه‌ و لوح اخذ نمایندگی را از شرکت فاین دریافت خواهید کرد. برای افرادی که در مورد دوربین فاین اطلاعاتی ندارند محتوای آموزشی ارسال شده و محصولات را برای استفاده در شبکه‌ های اجتماعی معرفی خواهیم کرد. پس هیچ نگرانی از بابت دریافت خدمات از شرکت فاین وجود نخواهد داشت.

شرایط کلی اعطا نمایندگی دوربین فاین

برای اینکه نمایندگی دوربین فاین را دریافت کنید یکسری شرایط را باید در نظر بگیرید. تعهد به شرایط زیر برای اعطا نمایندگی دوربین فاین در شهر خود الزامی است:

ابتدا باید سابقه خود را در منطقه بررسی کرده و نام خوبی در منطقه خود داشته باشید. سپس یک درخواست کتبی به فاین ارسال کرده و منتظر پاسخ شرکت باشید. پس‌ از موافقت شرکت با درخواست نمایندگی شما نیاز است تا یک کپی از قولنامه یا سند مالکیت محل کار به همراه یک چک ثبتی آماده کرده و منطقه جغرافیایی خود را به‌ صورت دقیق تعیین کنید. این چک برای‌ اینکه ساختار قیمت دوربین را رعایت کنید و شرایط درج شده در قرارداد را رعایت کنید دریافت می‌ شود‌. سپس یک کپی از جواز کسب یا آگهی تأسیس شرکت خود به‌ همراه کپی از کارت ملی و شناسنامه خود برای ما ارسال کنید.

دریافت نمایندگی دوربین مدار بسته شرکت فاین در ایران.

دریافت نمایندگی دوربین مدار بسته شرکت فاین در ایران.

 

اخذ نمایندگی دوربین مدار بسته در تهران

بزرگ‌ ترین شرکت‌ های دوربین مدار بسته در تهران مستقر هستند. این شرکت ها فعالیت‌ هایی از نظیر واردات و توزیع دوربین‌ های امنیتی و نظارت تصویری را انجام می‌ دهند. اغلب شرکت‌ ها علاوه بر اینکه دارای نمایندگان فروش و خدمات در سراسر کشور هستند در تهران دارای فروشگاه می باشند. آنها محصولات را به‌ صورت مستقیم به دست نمایندگان رسمی شرکت خود می‌ رسانند.

یکی از این شرکت‌ ها شرکت فاین بوده که دارای نمایندگانی در مراکز استان ها است. روز به‌ روز به تعداد نمایندگان این شرکت افزوده می‌ شود. شرکت فاین با خدمات پس‌ از فروش بی‌ نظیر خود توانسته است سهم قابل‌ توجهی از بازار فروش دوربین مدار بسته را به خود اختصاص دهد. بنابراین اعطا نمایندگی دوربین فاین بسیار جذاب است. شرکت فاین آماده همکاری با نمایندگان عزیز است. ما همواره تلاش می‌ کنیم تا نیازها و دغدغه‌ های نمایندگان خود را در زمینه فروش و نصب دوربین مدار بسته برطرف کنیم.

کلام پایانی

معامله با فاین یک معامله برد برد و رضایت‌ بخش است که هم شما از این همکاری سود برده و هم شرکت رضایتمندی صد درصدی از فروش شما خواهد داشت. ما در شرکت فاین نقش کلیدی همکاران و نمایندگان خود را در فروش محصولات مان را می بینیم و حداکثر تلاش خود را برای موفقیت شما خواهیم کرد. پس‌ از اعطا نمایندگی دوربین فاین این شرکت در قبال تعهداتی که می دهد شما را از منافع زیادی بهره‌ مند می کند. این شرکت برای نمایندگانی که به‌ صورت دائمی و حرفه‌ ای در زمینه فروش محصولات فاین فعالیت می کنند بسیار سودمند خواهد بود.