دزدگیر

قیمت و خرید دزدگیر

 در این صفحه از سایت شرکت فاین میتوانید بهترین قیمت دزدگیر را بررسی و سپس ثبت سفارش نمائید.

دزدگیر خانه و محل کار

همواره یکی از نیازهای انسان زندگی در شرایط امن و با آرامش کامل به‌ دور از هرگونه خطر سرقت است. شرکت فاین با استفاده از تجهیزات ایمنی مانند دزدگیر، انواع سنسورها و لوازم جانبی تمام تلاش خود را برای برآورده کردن این نیاز به کار گرفته است. یکی از تجهیزات ایمنی برای اماکن دزدگیر است که بسیار کاربردی بوده و ایمنی مکان را برای شما تضمین می‌ کند. دزدگیر فاین را می‌ توانید در مکان‌ هایی مانند محل کار، خانه، ادارات و فروشگاه‌ ها نصب کرده و هنگامی‌ که از آن‌ جا دور می‌ شوید خیالتان از بابت داشتن یک دزدگیر ایمن راحت باشد. با استفاده از دزدگیر اطمینان و آرامش شما بیشتر شده و یک زندگی راحت و بدون استرس را تجربه خواهید کرد.

دزدگیر اماکن برای استفاده در ساختمان‌ های مسکونی، تجاری و صنعتی قابل استفاده است. دزدگیرها می‌ توانند ورودی‌ های با سیم و بی‌ سیم داشته باشند. این نوع دزدگیرها به‌ محض ورود افراد غیرمجاز یا اقدام غیرمجاز از طریق آژیر، پیامک و تماس تلفنی اطلاع‌ رسانی می‌ کنند. دزدگیر فاین از طریق نرم‌ افزار، تماس و ریموت قابل کنترل می‌ باشد.

خرید انواع دزدگیر اماکن

خرید انواع دزدگیر اماکن

 

 دزدگیر فاین یک نوع دزدگیر اماکن قابل اطمینان است که برای تأمین امنیت یک مکان استفاده می‌ شود و تا به امروز افتخار نصب تعداد زیادی دستگاه را در سراسر کشور داشته و توانسته رضایت مندی صد در صدی مشتریان خود را دریافت کند. همچنین این نوع دزدگیر ها امکان شخصی‌ سازی برنامه‌ ها را دارند. می توان آنها را طوری تنظیم نمود که کاربردهای متفاوتی در بانک ها، ارگان های دولتی و شرکت های مختلف آب، برق و گاز و... داشته باشند.

دزدگیر سیم کارت و تلفن ثابت

یکی از انواع پنل های دزدگیر، دزدگیر سیمکارتی و تلفنی است که هر دو قابلیت دزدگیر سیمکارتی و تلفنی را دارا می‌ باشد. همچنین یکی از پیشرفته‌ ترین پنل های دزدگیر در دنیا است. این نوع دزدگیر از سیم‌ کارت و تلفن شهر به‌ صورت هم‌ زمان استفاده می‌ کند و نیازهای امنیتی افراد را به‌ راحتی فراهم می‌ کند. دزدگیر سیم کارت + تلفن این اطمینان را به افراد می‌ دهد که بتوانند در هر لحظه امنیت محیط را فراهم کنند. همچنین این نوع دزدگیر به مالک دستگاه اطلاع‌ رسانی فوری، دقیق و سریع انجام داده و در صورت وقوع حادثه سریعاً هشدار می‌ دهد.

دزدگیر فاین چگونه امنیت محیط را تضمین می کند؟

دزدگیر فاین به‌ عنوان یک ابزار امنیتی مورد استفاده قرار می‌ گیرد که از اماکن موردنظر شما محافظت می‌ کند. این نوع دزدگیر با استفاده از چشمی و سنسورهای مختلفی که دارد تلاش‌ های ورود به یک مکان به‌ صورت غیر مجاز را تشخیص داده و به شما خبر می‌ دهد. این خبر با استفاده از پنل دزدگیر ارسال می‌ شود و سپس دستگاه دزدگیر فاین به طور خودکار فعال شده و یک هشدار برای شما ارسال می‌ کند. این نوع دزدگیر با استفاده از سیم‌ کارتی که در درون آن قرار دارد یک پیامک ارسال کرده و با استفاده از قابلیت خط تلفن ثابت با شماره‌ هایی که توسط شما درون آن قرار داده شده تماس تلفنی برقرار می‌ کند.

مزایای دزدگیر سیم کارتی تلفنی فاین

دزدگیر سیم کارت تلفنی فاین مزایای زیادی دارد که بخشی از آنها را در ادامه معرفی می کنیم:

  • ذخیره اطلاعات

قابلیت ذخیره اطلاعات ثبت‌ شده در دزدگیر فاین وجود دارد. این اطلاعات می‌ توانند مرتبط با حوادث گذشته باشند و در زمان‌ های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

  • ارتباط دوطرفه

با استفاده از دزدگیر سیمکارتی تلفنی می‌ توانید ارتباط دو طرفه یا کنترل از راه دور را برقرار کنید. با استفاده از این ویژگی افرادی که صاحب دستگاه دزدگیر هستند با برقراری تماس تلفنی دستورات را به دستگاه دزدگیر ارسال می‌ کنند. منظور از این دستورات می‌ تواند خاموش و روشن کردن دستگاه و یا سایر تنظیمات باشد.

  • امکان اتصال به خط ثابت و شبکه همراه

با استفاده از امکان اتصال به خط ثابت و شبکه تلفن همراه دیگر نیز نگرانی از بابت قطع اتصال دزدگیر نخواهید داشت. اگر خط تلفن خراب شود با سیم کارت و اگر شبکه همراه آنتن نداشته باشد با تلفن ثابت ارتباط برقرار کرده و امنیت مکان شما را با این دو روش تضمین می کند.

چشمی دزدگیر اماکن

برای تشخیص ورود غیرمجاز به منزل، محل کار یا هر محیط دیگری سنسور مادون قرمز یا همان چشمی دزدگیر مورد استفاده قرار می گیرد.

چشمی دزدگیر هنگامی‌ که به در و پنجره‌ متصل شود هر گونه تحرکی را تشخیص داده و به دستگاه مرکزی پالس ارسال می‌ کند. سپس صدای آژیر پخش شده و تماس اتوماتیک برقرار خواهد شد. نام دیگر چشمی دزدگیر سنسور حرکتی و آشکارساز حرکت است.

خرید چشمی دزدگیر فاین

خرید چشمی دزدگیر فاین

 

ویژگی‌ های یکی از بهترین چشمی ‌های دزدگیر اماکن فاین

  • پایداری دمایی بالا
  • امکان تنظیم حساسیت
  • بدون آلارم خطا
  • تنظیم پالس ورودی سنسور
  • زاویه دید حداقل ۹۰ درجه
  • مسافت تحت پوشش ۸ متر
  • اسپیکر دزدگیر و محافظ

بلندگو و محافظ بلندگو

خرید تجهیزات دزدگیر

خرید تجهیزات دزدگیر

 دزدگیر فاین برای امنیت محل خانه و یا محیط کار شما مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این بلندگو از لحاظ کیفیت سطح بسیار بالایی دارد و از فلز قوی و با جنس ضخیم ساخته شده است. اسپیکر از وسایل مورد نیاز برای دزدگیر اماکن است که صدای مخصوصی دارد و محافظ آن نیز برای پشتیبانی از بلندگوها و آژیرها برای جلوگیری از هر گونه ضربه و سرقت موجود است. محافظ اسپیکر دزدگیر یک فلز مربعی است که برای محافظت از دزدگیر مورد استفاده قرار گرفته و امنیت آن را تضمین می کند. با خرید محافظ اسپیکر فاین خیالتان از بابت امنیت دستگاه تان راحت خواهد بود.

کلام پایانی

برند فاین یکی از بهترین برندهای موجود در بازار است که انواع دوربین‌ ها، دزدگیر، سنسور و غیره را دارا می‌ باشد. با خرید محصولات فاین با خیالی آسوده اقدام به نصب وسایل امنیتی محیط کنید. ما همواره پشتیبان شما برای خرید هرگونه وسایل و تجهیزات برند فاین هستیم کافیست با ما در تماس باشید. کارشناسان ما همواره راهنمای شما برای خرید انواع تجهیزات و محصولات فاین خواهند بود. چنانچه سوالی در این مورد دارید می توانید با شماره تماس و ایمیل موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.