دوربین مدار بسته

قیمت و خرید دوربین مدار بسته

 در این صفحه از سایت شرکت فاین میتوانید بهترین قیمت دوربین مدار بسته را بررسی و سپس ثبت سفارش نمائید.

ممکن است گاهی اوقات بخواهید مغازه خود را زیر نظر داشته باشید تا در هر کجای دنیا از محصولات خود محافظت کنید. در این صورت ما دوربین مدار بسته فاین را به شما پیشنهاد می کنیم. دوربین مدار بسته فاین در زمانی که در مکان مد نظر حضور ندارید امنیت و آرامش خاطر را برای شما به همراه دارد. ما آنچه که در هر ثانیه در مکان مورد نظر شما اتفاق می افتد را از طریق موبایل یا کامپیوتر شخصی تان نشان می دهیم.

چگونه یک دوربین مناسب تهیه کنیم؟

 دوربین مدار بسته بهترین وسیله ای است که می توان از آن برای اطمینان از ایمنی خانه و اموال خود استفاده کرد. بازارهای زیادی وجود دارند که انواع دوربین های مدار بسته را با قیمت های مناسب عرضه می کنند. با وجود مدل های زیاد و برندهای فراوان دوربین مدار بسته در بازار چگونه می توانید محصول مناسب را برای خانه، شرکت، مغازه ها و... انتخاب کنید؟ در اینجا ما می توانیم با معرفی قوی ترین دوربین مدار بسته به شما مشاوره تخصصی بدهیم، پس با ما همراه باشید.

اهمیت نصب دوربین های مدار بسته

خرید دوربین مدار بسته فاین

خرید دوربین مدار بسته فاین

در دسترس بودن دوربین در خانه علاوه بر محافظت از جان و مال برای امنیت افراد، مبارزه با حوادث و واکنش سریعتر به مواقع اضطراری، ضروری است.  یک دوربین مدار بسته خوب تضمین می کند که بدون در نظر گرفتن زمان روز، در دسترس بودن نور یا شرایط آب و هوایی سخت، تصاویر واضحی را ثبت کند.

انواع دوربین مدار بسته فاین

انواع مختلفی از دوربین های مدار بسته برای انتخاب وجود دارد که همه در ویژگی های خاص خود متفاوت هستند. در اینجا لیستی از محبوب ترین انواع دوربین های امنیتی که می توانند برای نظارت بر مکان ها استفاده شوند، آورده شده است.

یکی از انواع دوربین مدار بسته فاین دوربین‌ های بی‌ سیم هستند. این نوع دوربین ها از طریق اینترنت انواع سیگنال‌ های تصویری و صوتی را منتقل کرده و برای این کار به کابل و سیم نیاز ندارند. برخی از این نوع دوربین ها با باتری کار می‌ کنند و نیازی به اتصال به برق نداشته و نحوه عملکرد آنها کاملاً بی‌ سیم است. برخی دیگر از این نوع دوربین ها وجود دارند که برای اتصال به منبع تغذیه به سیم‌ کشی برق نیاز دارند اما بدون نیاز به کابل تصاویر و ویدیوها را ارسال می کنند. نصب دوربین مدار بسته بی سیم هزینه پایینی دارد و در مصرف کابل نیز صرفه‌ جویی می‌ کند. از دلایلی که دوربین بی‌ سیم در بین افراد محبوب شده است قیمت پایین و راه‌ اندازی آسان آن می باشد. همچنین در مکان‌ هایی که اتصال دوربین سیمی امکان‌ پذیر نیست از این نوع دوربین استفاده می شود.

  • دوربین دید در شب

یکی از مشکلات دوربین‌ های مدار بسته کاهش دید در زمان تاریکی و شب بوده که با ساخت دوربین مدار بسته دید در شب این مشکل برطرف شد. دوربین مدار بسته دید در شب فاین همانطور که از نامش پیداست برای محافظت از مکان مدنظر شما در زمانی‌ که هوا تاریک می شود ساخته شده‌ است.

انواع دوربین‌ های مدار بسته دید در شب عبارتند از:

دوربین مدار بسته وارم لایت

دوربین مدار بسته استارلایت

دوربین مدار بسته دوال لایت

دوربین مدار بسته مادون قرمز

برخی از این نوع دوربین ها با استفاده از تکنولوژی مادون قرمز این تصاویر را ضبط می‌ کنند. مادون قرمز یک نور الکترومغناطیسی بوده که با چشم غیرمسلح دیده نمی‌ شود. فیلم های ارسالی دوربین‌ های دید در شب که از مادون قرمز استفاده می‌ کنند معمولاً سیاه سفید می‌ باشند. کیفیت و اثربخشی دوربین‌ های دید در شب تحت تأثیر عوامل مختلفی مانند فاصله، کیفیت ال ای دی های مادون قرمز و موانع بین دوربین و شی موردنظر بستگی دارد.

  • دوربین مدار بسته تشخیص چهره

از دیگر ویژگی‌ هایی که دوربین مدار بسته فاین دارد می تواند تکنولوژی تشخیص چهره باشد. با استفاده از این نوع دوربین ها برای شناسایی افرادی که از قسمت‌ های مختلف عبور می‌ کنند مشکلی نخواهیم داشت. از دوربین‌ های مدار بسته تشخیص چهره می‌ توان در مواردی چون درب های ورودی و خروجی یک مکان مانند فرودگاه، ساختمان‌ های دولتی، بانک‌ ها و غیره استفاده کرد. دوربین تشخیص چهره با استفاده از الگوریتم‌ هایی ویژگی‌ های ظاهری افراد را شناسایی می‌ کند. این ویژگی‌ ها می‌ توانند فاصله بین چشم‌ ها و ابرو، خطوط صورت، بینی، چانه، گوش و سایر موارد باشند. سیستم تشخیص چهره دوربین مدار بسته فاین چهره‌ افراد ثبت می‌ کند و در سرور خود ذخیره می‌ کند. این دوربین این قابلیت را به کاربر می‌ دهد که بدون تماشای تصاویر ضبط شده تنها عکس‌ های افراد را مشاهده کند.

انواع دوربین مدار بسته

انواع دوربین مدار بسته

 

نکاتی که باید قبل از خرید و نصب دوربین های مدار بسته در نظر بگیرید

  • اگر قرار است از دوربین های مدار بسته در فضای باز استفاده شود، باید در برابر آب و هوا مقاوم باشند
  • به دنبال انواع دوربین‌ های ارزان ‌تر نباشید، اما مطمئن شوید که مدرن ‌ترین آن ‌ها را انتخاب کنید که کیفیت دید بالایی را ارائه می ‌کنند.
  • دوربینی را انتخاب کنید که زاویه باز داشته باشد. حداقل از 100 درجه شروع شود تا بدون نیاز به افزایش تعداد دوربین، تا حد امکان مکان مورد نظر را پوشش دهد.
  • اگر هدف دوربین عکاسی در شب یا در مناطق تاریک است، باید در نظر داشت که دوربین مجهز به LED مادون قرمز باشد.
  • از نرم افزار دوربین و اپلیکیشن آن با یک رمز عبور امن محافظت کنید تا هک نشوند.
  • پس از اولین راه اندازی رمز عبور را تغییر دهید.
  • برای اینکه کیفیت بالایی از تصاویر را دریافت کنید محصولی با کیفیت حداقلp 720 یا بیشتر تهیه کنید.

کلام نهایی

شرکت دوربین مدار بسته فاین با هدف ارائه قوی ترین دوربین امنیتی کار خود را آغاز کرده است. برند محبوب فاین انواع دوربین ها را برای هر نیازی ساخته است. همچنین شرکت فاین برای نصب و راه اندازی هر مدل از دوربین مدار بسته فاین همراه و پشتیبان شما است.